Kontakt

Brykiet kominkowy sprzedawany wyłącznie od producenta

Produkujemy nasz brykiet drzewny, w całości samodzielnie od wielu lat. Sprzedajemy nasz towar, głównie na rynku lokalnym, czyli na terenie  województwa dolnośląskiego. Nie prowadzimy masowej produkcji, dzięki temu, bardzo dokładnie kontrolujemy każdą skierowaną na sprzedaż kostkę RUF. Systematycznie unowocześniamy linię produkcyjną, tak aby ostateczny produkt, spełniał wszystkie normy i ostatecznie zadowalał naszego odbiorcę.

Każdorazowo po wypróbowaniu naszych produktów, prosimy klientów o wyrażenie swoich opinii. Państwa sugestie są dla nas niezwykle ważne, gdyż pozwalają nam stale udoskonalać nasz produkt. Dzięki czemu spełnia on Państwa oczekiwania.

Ponieważ posiadamy własny transport, realizacja Państwa zamówień, z dostawą pod wskazany adres, jest ułatwiona. Mile widziani są także klienci odbierający towar osobiście.

Ścieżka składania zamówień na brykiet

Zamówienia na nasz brykiet kominkowy, drewno opałowe oraz zrębkę, proszę składać osobiście, za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej e-wizytówce, telefonicznie, bądź przez skrzynkę pocztową na adres e-meil.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Ponadto doradzimy także w kwestii efektywniejszego wyboru opału, tak abyście Państwo byli zadowoleni.

UWAGA!!! w sezonie zimowym proszę składać zamówienia z wyprzedzeniem. Dzięki temu nadążymy z ich realizacją. Prosimy o wyrozumiałość, nasze moce przerobowe są ograniczone, a zamówień jest bardzo dużo.

W sezonie zimowym prowadzimy sprzedaż detaliczną. Klientów których interesuje zakup towaru w ilościach hurtowych, bądź stała współpraca, prosimy o kontakt w okresie wiosenno – letnim.

brykiet - biuro

brykiet – biuro

Zamówienia na brykiet, drewno oraz zrębkę proszę kierować do:              Andrzeja Kucharskiego

  • Tel. Nr. +48 693 53 75 81
  • E-Mail: biuro@brykiecik.com

Adres firmowy:

  • 55-114 Strzeszów okolice Wrocławia (miejscowość znajduje się przy trasie Wrocław- Trzebnica)
  • Ul. Ozorowicka 40

Zapraszamy do kontaktu, bądź osobistych odwiedzin, dzięki temu możemy bliżej poznać naszych klientów.

Mapka poglądowa, obrazująca drogę dojazdową do nas:

Koniecznie odwiedź nasz kanał na YouTube zobaczysz nasz produkt w zastosowaniu.

W celu zapoznania się z naszą ofertą proszę sprawdzić także zakładkę produkty, być może zainteresuje Państwa także inny oferowany przez nas towar, który również polecamy.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.